Search in Vlaams Parlement

Over Roger De Wulf

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 3 mei 1996)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Tewerkstelling (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • Gemeenschapsminister van Gezondheidsbeleid (22 december 1981 - 9 december 1985)
  • Minister van Tewerkstelling en Arbeid (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • Minister van Tewerkstelling en Arbeid (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Minister van Tewerkstelling en Arbeid (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van Tewerkstelling en Arbeid (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • Staatssecretaris voor Economische Zaken en staatssecretaris voor Sociale Zaken (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • Staatssecretaris voor Economische Zaken en staatssecretaris voor Sociale Zaken (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Vilvoorde op

Overleden

Scroll to top