Search in Vlaams Parlement

Over Roeland Van Walleghem

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (22 april 1994 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VB (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Oostende op
Scroll to top