Search in Vlaams Parlement

Over Robert Vanlerberghe

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Rollegem-Kapelle (Ledegem) op

Overleden

Scroll to top