Search in Vlaams Parlement

Over Robert Vandezande

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Erequaestor van de Senaat (situatie op 13 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (Brabant) (2 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Provinciaal senator (Brabant) (25 maart 1974 - 1 mei 1977)
  • Gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Oud-Heverlee op

Overleden

Scroll to top