Search in Vlaams Parlement

Over Robert Vandekerckhove

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 23 februari 1980)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • Gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • Gecoöpteerd senator (17 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • Gecoöpteerd senator (25 april 1961 - 22 mei 1965)
  • Gecoöpteerd senator (24 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Voorzitter van de Senaat (7 juni 1977 - 23 februari 1980)

Minister

  • Minister voor Hervorming der Instellingen (11 juni 1974 - 2 juni 1977)
  • Voor Hervorming der Instellingen (11 juni 1974 - 2 juni 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 23 februari 1980)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Ingelmunster op

Overleden

Scroll to top