Search in Vlaams Parlement

Over Robert Maes

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Zaventem op
Scroll to top