Search in Vlaams Parlement

Over Robert Houben

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 10 maart 1974)
  • Geco√∂pteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Brabant) (16 april 1968 - 6 november 1971)
  • Provinciaal senator (Brabant) (8 juni 1965 - 15 april 1968)
  • Provinciaal senator (Brabant) (10 april 1961 - 7 juni 1965)
  • Provinciaal senator (Brabant) (11 juni 1958 - 9 april 1961)
  • Provinciaal senator (Brabant) (26 april 1954 - 10 juni 1958)
  • Provinciaal senator (Brabant) (25 november 1952 - 25 april 1954)

Minister

  • Minister van Volksgezondheid en van het Gezin (26 juni 1958 - 5 november 1958)
  • Minister van staat (situatie op 15 juli 1969)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Niklaas op

Overleden

Scroll to top