Search in Vlaams Parlement

Over Robert Garcia

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Brabant) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 16 januari 1992)
  • Voorzitter van de Raad van de Vlaamse Gemeenschapscommissie (23 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Voorzitter van de Raad van de Vlaamse Gemeenschapscommissie (14 juli 1989 - 16 januari 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Liedekerke op

Overleden

Scroll to top