Search in Vlaams Parlement

Over Rob Beenders

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (22 april 2016 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Bree op
Scroll to top