Search in Vlaams Parlement

Over Rika Steyaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Gezin en Welzijnszorg (10 december 1985 - 2 februari 1988)
  • Gemeenschapsminister van Gezin en Welzijnszorg (22 december 1981 - 9 december 1985)
  • Staatssecretaris toegevoegd aan de minister van de Vlaamse Gemeenschap (6 april 1981 - 17 december 1981)
  • Staatssecretaris voor de Vlaamse Gemeenschap (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Staatssecretaris voor de Vlaamse Gemeenschap (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Staatssecretaris voor de Nederlandse Gemeenschap (3 april 1979 - 17 mei 1980)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Beerzel (Putte) op

Overleden

Scroll to top