Search in Vlaams Parlement

Over Rik Vandekerckhove

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 4 augustus 1990)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Minister

  • Minister van Wetenschapsbeleid (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • Minister van Wetenschapsbeleid (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (2 februari 1988 - 4 augustus 1990)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Brugge op

Overleden

Scroll to top