Search in Vlaams Parlement

Over Rik Daems

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (situatie op 12 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Quaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Fractievoorzitter in de Senaat (situatie op 21 augustus 2020)
  • Fractievoorzitter in de Kamer van Volksvertegenwoordigers (18 mei 2003 - 9 juni 2007)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2015 - 25 januari 2020)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (situatie op 30 september 2019)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (18 november 2014 - 29 september 2019)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2007 - 12 november 2010)

Minister

  • Minister van Telecommunicatie en Overheidsbedrijven en Participaties, belast met Middenstand (10 juli 2001 - 11 juli 2003)
  • Minister van Telecommunicatie en Overheidsbedrijven en Participaties (12 juli 1999 - 9 juli 2001)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Aarschot op
Scroll to top