Search in Vlaams Parlement

Over Rik Boel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 1 december 1986)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 30 november 1986)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Minister

  • Minister van Binnenlandse Zaken (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • Minister van Binnenlandse Zaken (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)

Grondwettelijk Hof

  • Voorzitter van het Arbitragehof (14 maart 2001 - 4 september 2001)
  • Rechter van het Arbitragehof (1 december 1986 - 4 september 2001)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (3 december 1985 - 30 november 1986)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Tienen op

Overleden

Scroll to top