Search in Vlaams Parlement

Over Riet Van Cleuvenbergen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (23 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Geco√∂pteerd senator (23 december 1991 - 22 november 1994)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (29 november 1994 - 20 mei 1995)

Geboren

Lokeren op
Scroll to top