Search in Vlaams Parlement

Over Richard Van Leemputten

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Werchter (Rotselaar) op

Overleden

Scroll to top