Search in Vlaams Parlement

Over René Uyttendaele

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (16 november 1989 - 3 februari 1992)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (30 januari 1989 - 15 november 1989)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Wetteren op

Overleden

Scroll to top