Search in Vlaams Parlement

Over René Swinnen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (5 december 1986 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (16 december 1986 - 12 december 1987)

Geboren

Zoutleeuw op

Overleden

Scroll to top