Search in Vlaams Parlement

Over René Nauwelaerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Duffel op

Overleden

Scroll to top