Search in Vlaams Parlement

Over René D'Haeyer

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 1 januari 1979)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 maart 1974 - 26 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Geldrop (Nederland) op

Overleden

Scroll to top