Search in Vlaams Parlement

Over Renaat Peeters

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (5 oktober 1977 - 1 april 1982)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Gierle (Lille) op

Overleden

Scroll to top