Search in Vlaams Parlement

Over Renaat Landuyt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 12 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Minister

  • Minister van Mobiliteit (18 juli 2004 - 20 december 2007)
  • Minister vice-president van de Vlaamse regering, Vlaams minister van Werkgelegenheid en Toerisme (19 maart 2003 - 17 juli 2004)
  • Vlaams minister van Werkgelegenheid en Toerisme (13 juli 1999 - 18 maart 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 17 juli 2004)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Ieper op
Scroll to top