Search in Vlaams Parlement

Over Renaat Diependaele

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (11 april 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Erwetegem (Zottegem) op

Overleden

Scroll to top