Search in Vlaams Parlement

Over Raoul Vreven

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 10 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Gecoöpteerd senator (25 april 1961 - 22 mei 1965)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • Gecoöpteerd senator (26 juli 1949 - 3 juni 1950)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 februari 1946 - 25 juni 1949)

Minister

  • Minister voor Coördinatie van de Institutionele Hervormingen (3 september 1960 - 24 april 1961)
  • Minister van staat (situatie op 14 februari 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Halle-Booienhoven (Zoutleeuw) op

Overleden

Scroll to top