Search in Vlaams Parlement

Over Raoul Bonnel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (25 januari 1972 - 9 maart 1974)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (25 juni 1984 - 3 oktober 1985)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (7 december 1976 - 11 mei 1984)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Geboren

Lyon (Frankrijk) op

Overleden

Scroll to top