Search in Vlaams Parlement

Over Rafaël Lecluyse

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Jan (Ieper) op

Overleden

Scroll to top