Search in Vlaams Parlement

Over Rafaël Hulpiau

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Gecoöpteerd senator (17 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • Ereondervoozitter van de Senaat (situatie op 15 juni 1983)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 maart 1972 - 1 oktober 1977)

Minister

  • Minister van Volksgezondheid (19 maart 1966 - 16 juni 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Zele op

Overleden

Scroll to top