Search in Vlaams Parlement

Over Rafaël Declercq

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (21 februari 1980 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (4 maart 1980 - 7 november 1981)

Geboren

Middelkerke op

Overleden

Scroll to top