Search in Vlaams Parlement

Over Prosper Matthys

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (29 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Geco√∂pteerd senator (7 december 1981 - 28 januari 1982)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (23 maart 1982 - 12 oktober 1985)

Geboren

Sint-Niklaas op

Overleden

Scroll to top