Search in Vlaams Parlement

Over Polydore Holvoet

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (7 november 1971 - 3 januari 1972)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (4 juni 1950 - 10 april 1954)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (7 december 1971 - 3 januari 1972)

Geboren

Templeuve (Wallonië) op

Overleden

Scroll to top