Search in Vlaams Parlement

Over Pieter Leys

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 20 februari 1980)
  • Geco√∂pteerd senator (19 februari 1976 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (18 januari 1979 - 20 februari 1980)
  • VU (24 februari 1976 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Brugge op

Overleden

Scroll to top