Search in Vlaams Parlement

Over Piet De Bruyn

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (29 juli 2014 - 7 januari 2019)
  • Rechtstreeks verkozen senator (12 oktober 2010 - 5 februari 2013)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (18 november 2014 - 20 januari 2019)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 oktober 2011 - 7 maart 2013)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (18 juni 2019 - 24 september 2022)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • N-VA (20 december 2007 - 6 juni 2009)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top