Search in Vlaams Parlement

Over Pierre Chevalier

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (11 oktober 2000 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 29 november 2007)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (7 mei 1990 - 4 september 1993)

Minister

  • Staatssecretaris voor Buitenlandse Handel (12 juli 1999 - 10 oktober 2000)
  • Staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid (16 januari 1989 - 17 januari 1990)
  • Staatssecretaris voor Onderwijs (18 oktober 1988 - 15 januari 1989)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (16 november 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (7 januari 1992 - 15 november 1992)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Brugge op
Scroll to top