Search in Vlaams Parlement

Over Philippe De Coene

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Sp·a (7 januari 2009 - 6 juni 2009)

Geboren

Rijsel (Frankrijk) op
Scroll to top