Search in Vlaams Parlement

Over Peter Vanvelthoven

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (10 juni 2007 - 29 juni 2009)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 2002)
  • Plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (18 maart 2000 - 21 november 2003)

Minister

  • Minister van Werk (17 oktober 2005 - 20 december 2007)
  • Staatssecretaris voor Informatisering van de Staat (12 juli 2003 - 16 oktober 2005)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (30 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • SP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Lommel op
Scroll to top