Search in Vlaams Parlement

Over Peter De Ridder

Politieke carrière

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (24 januari 2001 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Willebroek op
Scroll to top