Search in Vlaams Parlement

Over Paula D'Hondt-Van Opdenbosch

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 24 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (3 december 1980 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 2 december 1980)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 1 januari 1979)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 maart 1974 - 26 april 1977)

Minister

  • Minister van Openbare Werken (9 mei 1988 - 15 januari 1989)
  • Staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • Staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • Minister van staat (situatie op 26 mei 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Kerksken (Haaltert) op
Scroll to top