Search in Vlaams Parlement

Over Paul Wille

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (16 juli 2009 - 12 juni 2010)
  • Gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 30 juni 2009)
  • Erefractievoorzitter van de Senaat (situatie op 28 september 2010)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2004 - 12 november 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)

Geboren

Eeklo op
Scroll to top