Search in Vlaams Parlement

Over Paul Vandermeulen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 mei 1995)
  • Provinciaal senator (Brabant) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Tienen op

Overleden

Scroll to top