Search in Vlaams Parlement

Over Paul Van Grembergen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (25 januari 2002 - 4 februari 2005)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 24 januari 2002)

Minister

  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Cultuur, Jeugd en Ambtenarenzaken (3 juli 2002 - 21 juli 2004)
  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Ambtenarenzaken en Buitenlands Beleid (1 augustus 2001 - 2 juli 2002)
  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Ambtenarenzaken (11 mei 2001 - 31 juli 2001)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU&ID (6 juli 1999 - 10 mei 2001)
  • VU (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Eksaarde (Lokeren) op

Overleden

Scroll to top