Search in Vlaams Parlement

Over Paul Van der Niepen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (3 november 1976 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (16 november 1976 - 16 april 1977)

Geboren

Iddergem (Denderleeuw) op

Overleden

Scroll to top