Search in Vlaams Parlement

Over Paul Tant

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1989 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Kruishoutem op

Overleden

Scroll to top