Search in Vlaams Parlement

Over Paul Peeters

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 21 juni 1989)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Tienen op

Overleden

Scroll to top