Search in Vlaams Parlement

Over Paul Hermans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Antwerpen) (9 december 1991 - 9 december 1993)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top