Search in Vlaams Parlement

Over Paul Delva

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (25 mei 2014 - 25 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (4 juli 2007 - 6 juni 2009)

Geboren

Brugge op
Scroll to top