Search in Vlaams Parlement

Over Paul De Vidts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Niklaas op

Overleden

Scroll to top