Search in Vlaams Parlement

Over Paul De Kerpel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Brabant) (2 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Lede op
Scroll to top