Search in Vlaams Parlement

Over Paul De Clercq

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 1 juni 1979)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (16 april 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (16 mei 1974 - 16 juli 1979)
  • Europees Parlementslid (30 juli 1965 - 27 juni 1968)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 maart 1972 - 1 juli 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Amands op

Overleden

Scroll to top