Search in Vlaams Parlement

Over Paul Breyne

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gouverneur provincie West-Vlaanderen (1 juni 1997 - 31 januari 2012)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (21 mei 1995 - 29 mei 1997)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 24 juni 1997)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Huisvesting (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Ieper op
Scroll to top