Search in Vlaams Parlement

Over Patrick Lachaert

Politieke carrière

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (15 september 2008 - 25 januari 2010)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (25 januari 2002 - 14 september 2008)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Gent op

Overleden

Scroll to top