Search in Vlaams Parlement

Over Patrick Janssens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 5 juli 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top